pondělí 14. února 2011

Nedělní výlet

O víkendu jsme podnikli malý výlet. Do Beskyd to máme co by kamenem dohodil a tak jsme navštívili Beskydské rehabilitační centrum v Čeladné. Možná jste o něm již slyšeli v souvislosti s poláriem, kde se teplota vzduchu pohybuje kolem -120 stupňů. Původně jsem se domnívala, že do polária dostanete oblečení jako na severní pól. Chyba. Jdete tam v tričku a v kraťasech. Taky Vám to připadá šílené?

Pokud Vás nenadchlo (stejně jako mne) polárium, můžete strávit několik dnů v absolutní tmě. Pro tyto účely byla vystavěna vila MÁTMA. Loni využilo služeb vily 40 klientů. Momentálně je ovšem obsazeno, neboť místní psychoterapeut Andrew Urbiš  se ponořil do tmy na dlouhých 7 týdnů. Tabule před vilou oznamuje, že má za sebou 39 dnů. Předpokládám, že můj osobní rekord by byl 7 vteřin (než bych našla kliku od dveří).

A proč jsme tam vlastně jeli? Navštívili jsme LARA WELLNESS a využili služeb thajských masérek. Jedním slovem paráda.


5 komentářů:

 1. HOLA RADKA! VINE A CONOCERTE Y A SEGUIRTE DESDE VENEZUELA. MUY LINDO BLOG. TE INVITO A VISITARME EN MI PANALITO. FELIZ DIA DE SAN VALENTIN! BESITOS! MARISELA:)

  OdpovědětVymazat
 2. Tedy Radko, smekám! Na polarium nějak nemám odvahu - mám prostě raději teplo :o) A Beskydy, tam se léta chystám, nebudu ani psát, jak je to dlouho, co jsem je navštívila naposledy...
  Pohodový večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Radko, tož to je super. Já jsem taky pro takové experimenty!! Hezký večer. Petra

  OdpovědětVymazat
 4. Helenko, ten pomyslný klobouk okamžitě vrať na svou hlavu. Do polária by mě nedostali ani párem volů. Já absolvovala pouze olejovou masáž!
  Krásný večer.
  Radka

  OdpovědětVymazat
 5. TAky bych to viděla na masáž, jakoukoliv jen ne mráz a tmu

  OdpovědětVymazat