pondělí 17. ledna 2011

Nedělní procházka

O víkendu se konečně ukázalo sluníčko a tak jsme s Bárou vyrazily na procházku do blízkého lesíku.Užívaly jsme si to obě.

7 komentářů:

 1. Radko, zdravím tebe i Báru - je to fešanda! Měli jsme dva ovčáky, máme je moc rádi.
  Pohodový večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Radko, prochazky se psem take miluji,Bara je jiste dobry ochrance. Ja kdyz se vydam na vyslap z nasi Tess musim hlidat ji:)) Pohodovy den preje Monika.....

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Radko, snad takových pěkných dnů bude už jenom přibývat. Přeji krásný celý týden.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Hoj Raduš, když jsem uviděla tvého hafíka s klackem v hubě, tak jsem si vzpomněla na příhodu, která se stala mému pánovi. Šel jednou se svým známým a jeho psem po hřišti, když vtom je z družného hovoru ohromila děsná bolest pod koleny, až je to málem porazilo, jak zavrávorali !! Doufám, že tušíš, co se stalo ! Milý pejsáček měl v mordě klacek a chtěl proběhnout mezi dvěma pány !!!

  Ale zvířátka jsou miláčci !
  Přeji pěkný večer

  OdpovědětVymazat
 5. Radko, krásný fotky, vím, že zima ještě nepředala svoji vládu, ale už se hrozně těším na jaro, že budeme taky vyrážet na dlouhé procházky. Teď to s tím našim dvouletým třeštiprdlem moc nejde..;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý večer Radko,
  moc děkuji za komentík u mě, četla odpověděla jsem na něj až dnes :-( Máte moc hezký blog a moje jmenovkyně je fešanda!! :-)) Hezký večer Bára

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji všem za návštěvu. Z každého komentáře mám velkou radost. Mějte se krásně.
  Radka

  OdpovědětVymazat